Kalite Politikası

KALİTE POLİTİKASI

İşletmemizde üst yönetim tarafından işletmemizin kalite politikasının belirlenmesi sırasında aşağıdaki adımlar izlenmektedir:

·        İşletmemizin geleceğe yönelik vizyonları hazırlanmakta. Vizyonda işletmelerimizin gelecekte ulaşacağı durum belirtilmektedir.     İşletmemizin vizyonu, düzenlenen toplantılarda personele iletilmiş olup herkes tarafından anlaşılmıştır.

·        İşletmemizin pazar, müşteri ve çalışan ilişkilerini kapsayan yazılı bir misyonu vardır.

·        Her departmanın politika ve stratejileri işletmenin politika ve stratejisine uyumlu olarak geliştirilmektedir.

·        Kalite politikasını belirlerken, müşteri gereksinimlerini yansıtacak ölçülebilir hedefler belirlenmektedir.

·        Gelişmeler düzenli olarak ölçülmekte ve gerektiğinde işletmemizin kalite politikası güncelleştirilmektedir.

·        İşletme çalışanlarının, kalite, müşteri tatmini, ekip çalışması ve işletme ahlakı ile ilgili, sorumluluklarını vurgulayan değerler, üst yönetim tarafından belirlenmekte ve yazılı talimatlar haline getirilmektedir.

İşletmemizde kalite müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmet sunulması, üst yönetim tarafından belirlenen standartlara uyum sağlayarak kalite seviyesinin geliştirilmesi, işletmemizin vazgeçilmez politikasıdır.

 

ADAKON TREYLER’İN KALİTE POLİTİKASI;

·        Çalışanlar arasında karşılıklı güven, saygı, sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek, korkuları ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı yaratacağımız,

·        Müşteri memnuniyeti, çalışanlarımızın geleceğinin memnuniyeti olacağına inanarak daha iyi hizmet vereceğimiz,

·        Müşteri memnuniyetini, ihtiyaçlarını esas alarak sorunlara en hızlı ve verimli şekilde takım ruhu ile disiplinli ve ilgili yaklaşacağımız,

·        Hizmette sınır tanımayan, güler yüzlü, planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edineceğimiz,

·        Sözlerimizin arkasında olacağımıza asgari hata ile görevlerimizi yerine getireceğimize, yeniliklere, yaratıcılığa açık olacağımıza ve işletmemizde oluşturulan kalite güvence sisteminin devamını sağlayacağımızdır.


Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

Adakon Treyler - Adana Damper & Treyler Hizmetleri

Sormak istediklerinizi ya da merak ettikleriniz için bizi arayın.

Yukarı Çık