Sertifikalarımız & Politikalarımız

KALİTE POLİTİKAMIZ
Kalite herkesin hakkı ve sorumluluğudur!
Bu temel yaklaşımımızdan hareketle;
Ürün ve hizmet kalitemiz ile müşterilerimize, verimlilik ve rekabet gücümüz ile tüm paydaşlarımıza, çalışma ortamı ve koşullarımız ile çalışanlarımıza, çevreye duyarlılığımız ve yasal düzenlemelere uyumumuz ile toplumumuza ve geleceğimize önem verdiğimizi göstermeliyiz.
Bu önem ve öncelik; süreçlerimizi etkin kılarak, sürekli iyileştirerek ve yeni değerler ekleyerek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için yarattığımız ürün ve hizmetlere yansımalıdır.
ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Adakon olarak tüm çalışmalarımızda; sağlık, emniyet, çevre kalitemizi sürekli geliştirmeyi taahhüt ederiz.
Yaşadığımız çevreyi ona zarar verebilecek her türlü etkenden korumamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu amaçla çevreyi korumaya yönelik yasal mevzuatlar çerçevesinde faaliyetlerimizin çevreye etkilerinin asgari düzeye getirilmesi için en uygun malzeme ve tekniklerin seçilmesi için tedbirler alınmasını sağlarız.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ
İş sağlığı ve güvenliği yasal mevzuatının ve iş etiğinin gereklerini yerine getirmek, tehlikelerimizi belirlemek, risklerimizi değerlendirerek yok etmek yada kabul edilebilir seviyeye indirmek hedefimizdir. Tüm bölümlerimizin, sürekli ve ortak çalışmasıyla yönetim sistemlerimizi günün değişen koşul ve beklentilerine uygun bir şekilde geliştirmekteyiz. Çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve tedarikçilerimizi çevre koruma, iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlerini arttırmayı taahhüt ederiz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Bizleri sosyal medyada da takip edebilirsiniz.

E-Bülten Kayıt

Güncel haberlerimizi takip etmek ister misiniz?

Adakon Treyler - Adana Damper & Treyler Hizmetleri

Sormak istediklerinizi ya da merak ettikleriniz için bizi arayın.

Yukarı Çık